USD
ALIŞ :
SATIŞ :

PLASTİK FİYATLARI
Sosyal Medya Hesaplarımız:
Hakkımızda

 Ülkemizde plastik geri dönüşüm ile ilgilenen çok az kuruluş vardır.Plastikler doğada hazır bulunmaz, doğadaki elementlere insan tarafından müdahale edilmesi ile elde edilir. Elde edilmesi belli bir sıcaklık ve basınç altında, katalizör kullanılarak monomerlerin reaksiyona sokulması ile olur. Plastik ilk üretildiğinde toz, reçine veya granül halde olabilir. Genelde plastikler petrol rafinerilerinde kullanılan ham petrolün işlenmesi sonucu arta kalan malzemelerden elde edilir. Yapılan araştırmalara göre yeryüzündeki petrolün sadece % 4 lük bir kısmı plastik üretimi için kullanılmaktadır.

    Siteyi kurmamızın amacı; doğada  çok uzun yıllar çözülemeyen plastik ve benzeri hurda malzemeleri,doğaya karışmadan ,  geri dönüştürerek yeniden kullanıma hazır hale getiren firmalarımıza ,herhangibir kar amacı gitmeden yardımcı olmaktır.Sitemize ilan vermek ve ilanlara bakmak ücretsizdir.Geri dönüşümle ilgili fikir ve düşünceleriniz bizim için önemlidir.

about-img
Misyon

Müşterilerimizin  hammadde  ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayabilmek için güvenilir tedarik, dağıtım ve üretim kanalları kurmak, onlara teknik açıdan yeterli bilgileri sağlayarak kaliteli hizmet verebilmektir.Her an, her yerde ve her aşamada Koşulsuz Müşteri Memnuniyetini esas almak, Paydaşlarımızla birlikte Kalitenin bir yaşam biçimi olarak, ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale geliştirmek, Şirketimizin Türk Ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlaki ve kurum kültürü normlarında kıymet yaratarak ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, Yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, tedarikçilerimizle hedef ortaklığımızı devam ettirmek. Faaliyet alanlarımızda sürekli büyüyerek sektörümüzde lider firma konumumuzu kalıcı kılmaktayız.

Vizyon

1-  Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak,
2-  Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması,
3-  Çevreye, doğaya ve topluma saygı,
4-  Tüm kaynakların verimli kullanımı,
5-  Müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu,
6-  İnsan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı,
7-  Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

about-img

Bizi Biraz Daha İyi Tanımak İstermisiniz ?

İlanları İle İstediği Etkileşimi Alan Toplam İlan Sayısı Bilgilerimiz Aşağıda Bulunmaktadır

6455 +

İlan Sayısı

2800 +

Mutlu İlan Verenler

6455 +

Toplam İlan Arama Sayısı

26 +

Toplam İlan Kategorisi


İlan Ver